Daleto integruje platformę WEBCON BPS z MapBox

Wykorzystanie API MapBox w WEBCON BPS

Obecnie wykorzystanie mapy na urządzeniach mobilnych jest dla nas zwykłą rutyną. Tysiące użytkowników każdego dnia potrzebuje gdzieś dotrzeć. Odpalają nawigację, podają adres i voilà – zmierzają do wyznaczonego celu. W Daleto wiemy, że pełna automatyzacja to klucz do oszczędności czasu, unikania pomyłek i zadowolenia pracowników. Dlatego proponujemy naszym klientom MapBox – praktycznie darmowej usługi do wykorzystania mapy w aplikacjach mobilnych i webowych.

Mobilni pracownicy firm spotykają się z problemem znalezienia prawidłowego adresu, aby np. wykonać usługę serwisową, dotrzeć na spotkanie, czy dostarczyć lub odebrać towar. To powoduje, że często muszą wyszukać odpowiednie informacje na swoim smartfonie: maila, notatkę, dedykowaną aplikację, czy nawet wykonać telefon, aby upewnić się, gdzie i kiedy powinni się stawić. Powoduje to dodatkowy stres, spóźnienia, a w konsekwencji czasami nawet spadek zaufania w oczach klientów.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom wykorzystujemy platformę WEBCON BPS, aby w pełni usprawnić ten proces. Dzięki integracji z mapami MapBox możemy automatycznie przypisać zadanie do pracownika i wyświetlić docelowy adres wraz z trasą dojazdu, aby mieć pewność, że pracownik dotrze w odpowiednie miejsce, w odpowiednim czasie i w dodatku zgodnie z ustalonym priorytetem zadania, które właśnie ma zrealizować. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad dostarczanymi towarami i świadczonymi usługami, a pracownicy wykonują mniej manualnych i czasochłonnych operacji, co sprawia, że mogą w pełni skupić się na właściwym zadaniu.

Dzięki integracji MapBox z WEBCON BPS, zespół Daleto:

  • W pełni automatyzuje ustalanie adresu docelowego lub trasy dojazdu,

  • Redukuje czasochłonność związaną z ręcznym wyszukiwaniem danych adresowych,

  • Eliminuje manualną i rutynową konfigurację nawigacji,

  • Odpowiednio priorytetyzuje i przypisuje zadania do pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *